Labdarúgás, Sportsarok

Majdnem megfordult a meccs

A 2013/2014-es évad első „őszi” mérkőzésén idegenben lépett pályára a Szarvas. 3:0-s kezdés után magabiztossá és egyben kicsit elbizakodottá váltak a vendégek.

Mezőhegyesi SE – Szarvasi FC 3-4 (0-1), bajnoki mérkőzés, Békés megyei I. osztály, 2013. augusztus 10., 17.00, Mezőhegyes.

Szarvasi FC: Pajkó, Szappanos, Filyó, Klimaj, Furár, Benczúr, Pákozdi, László, Moldván, Darida, Lós. Csere: Nyemcsok, Nagy R., Stanley, Herkó, Kovács, Bogdán.

A mezőhegyesiek kemény offenzívának vetették alá a Körös-partiak kapuját, aminek meg is lett az eredménye, 3 gólt sikerült bevarrni kapunkba. A győzelem azonban végül a miénk lett, ha kicsit későn is – a 89. percben.

A szarvasi gólokat Klimaj a 27. és 52., Filyó az 55. és Nagy R. a 89. percben szerezték. Jól játszott Klimaj, Lós és Moldván.

A szezon következő mérkőzésén augusztus 17-én, szombaton 17 órától a Körösladányi MSK csapatát fogadjuk az Erzsébet-ligeti sportpályán.