Szarvasra került a Hajdú Kupa

Hajdúböszörményben 4 csapatos tornán vett részt a Szarvasi NKK csapata és veretlenül megnyerte a tornát, ezzel elhozta a Hajdú Kupát.

Az első találkozó a Mátészalka-Szarvasi NKK összecsapás volt. A találkozó a torna nyitánya volt és a mérkőzés elején még meglátszottak az utazás fáradalmai. A Mátészalka szinte repülőrajtot vett és gyorsan elhúzott 5-2-re. Innen kezdtek kapaszkodni a Körös-partiak. Félidőre csak 16-14-re sikerült. A szünet  használt és a 48. percre megtörtént a fordítás 25-26-re. A vezetés a mérkőzés végéig megmaradt, sőt háromra nőtt.

Mérkőzés jegyzőkönyve: Mátészalka-Szarvasi NKK 30-33 (16-14). Hétméteres: 3/2 ill. 9/7. Szarvas: Juhos-Kovács 3, Szabó 5/4, Bagi 4, Hajdu 1, Raffai-Such 9/3, Balogh 2. Csere: Kasik, Pillár (kapusok), Ábrahám 1, Szőke 6, Semjéni 2, Mester, Trnyik, Tasgyik. Edző: Száva Flórián, Sebők György.

A másik ágon a Heves együttese legyőzte a böszörményieket. A záró találkozó a Szarvas-Heves összecsapás volt. A döntőre bemelegedtek az NKK-sok és nem hagytak esélyt az ellenfélnek. Ezen a találkozón is, mint az előzőn valamennyi játékos pályára lépett.

Szarvasi NKK-Heves 34-29 (20-13). Hétméteres: 5/4 ill. 1/1. Szarvas: Juhos-Kovács 6, Szabó 7/1, Hajdu 4, Raffai-Such 5/3, Balogh 5, Bagi 2. Csere: Kasik, Pillár (kapusok), Ábrahám, Szőke 2, Semjéni 2, Tasgyik 1, Mester, Trnyik.

Az edzések folytatódnak és készül a csapat a Gyula elleni nyitásra szeptember 16-án, szombaton 17 órától.