Állásajánlatok, Közlöny

Fürdővezető álláshirdetés – M.I.I. Kft.

A Mezőtúri Intézményellátó és Ingatlankezelő KN Kft. felvételre keres Fürdővezető munkatársat.

Főbb feladatai:

  • Gondoskodik az üzemeltetés személyi és tárgyi feltételeiről, a műszaki és közegészségügyi követelmények betartásáról.
  • A vonatkozó jogszabályok, szakmai szabályok, üzemeltetési szabályzat szerinti működtetés biztosítása. A munkavédelem, tűzvédelem, környezetvédelem szabályainak betartása és betartatása.
  • Szervezi, irányítja és ellenőrzi a beosztott munkavállalók munkáját.

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • 3 éves szakirányú tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő, konfliktuskezelési képesség
  • Vendégorientált szemléletmód

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye, Mezőtúr Városi Strandfürdő és Fedett Uszoda.

Fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levéllel, referencia személy megjelölésével intezmenyellato@mturiellato.hue-mailre várjuk, vagy leadhatja munkaidőben a Mezőtúri Intézményellátó és Ingatlankezelő KN Kft. Kávási S. u. 25. szám alatti székhelyén.

Az Általános Adatvédelmi rendelet (GDPR) előírásainak megfelelően kérjük, nyilatkozzon arra vonatkozóan, hogy önéletrajzát sikertelenség esetén haladéktalanul semmisítsük meg vagy további 6 hónapig őrizzük esetleges későbbi kapcsolatfelvétel céljából.