Magabiztos kezdés, két pont

Magabiztosan kezdett a szarvasi gárda, szinte esélyt sem adva a hazaiaknak.

PC TRADE Szeged KKSE U.22-Szarvasi NKK 21-35 (9-19), NB II-es női kézilabda-mérkőzés, Szeged, 50 néző. Vezette: Kapás, Palásti.

Szarvasi NKK: KASIK-ÓVÁRI 7, DOMOKOS  7, RAFFAI SUCH 7/1, Molnár M. 3, Molnár V. 2, Kovács 3. Csere: Jani, Juhos (kapusok), Ábrahám, Milyó 3, Olasz 1, Majoros 1, Kiszel, Trnyik R. 1/1, Trnyik A. Edző: Száva Flórián.

Szeged legjobb dobója: Kovács 3. Kiállítások: 10 ill. 10 perc. Hétméteresek: 3/2 ill.4/2.

Határozott volt a védekezés, jó volt a kapusteljesítmény. Támadásban a Körös-partiak átlövői jeleskedtek. A találkozó már az első játékrészben eldőlt a 10 gólos vendég vezetéssel.

A második félidőben sem változott a helyzet, csak a különbség volt kétséges. A biztos vezetés birtokában Száva edző folyamatos cserével minden játékosnak lehetőséget adott pályára lépéssel és a cserék helytálltak. Győzelemmel megint lépett előre a tabellán az NKK.

– Magabiztosan  kezdett a csapat, már az első félidőben eldöntötte két pont sorsát.

Az ifjúságiak is nyertek szoros mérkőzésen 28-27-re.

Az eddig még veretlen Gyula érkezik Szarvasra november 24-én. A találkozó 17 órakor kezdődik. Nagy szükség lesz a SZURKOLÓK bíztatására a sikeres szerepléshez.