Egy félidőben partiban volt az NKK

Nagy iramban kezdődött a találkozó. Mindkét együttes igyekezett helyzeteit gólra váltani, de a védekezések is jók voltak.

Szarvasi NKK-Hódmezővásárhely LKC 30-36 (15-13), NB II-es női kézilabda-mérkőzés, Szarvas, 90 néző. Vezette: Csanádi, Polgár.

Szarvasi NKK: Juhos-Kovács 2, Óvári 1, RAFFAI-SUCH 15/7, Molnár M. 2, MILYÓ 9, Molnár V. 1. Csere: Jani, Kasik (kapusok), Ábrahám, Trnyik A., Olasz, Majoros, Nyerges, Trnyik R., Tasgyik. Edző: Száva Flórián.

Vásárhely legjobb dobói: Nagy E. 9/2, Horváth 14, Szabó 6/3. Kiállítások: 6 ill. 6 perc. Hétméteresek: 7/7 ill. 5/5.

A 9. percben 4-4 az állás, változó vezetéssel. A 20. perctől a hazaiak elhúztak két góllal (9-7) és ez a különbség a szünetig megmaradt.

A pihenő után a szarvasiak az öltözőben maradtak!!! A vásárhelyiek gyorsan ledolgozták hátrányukat, sőt 6 perc alatt 15-17-re elhúztak. Lendületes támadó játékkal növelték előnyüket, ami 5-6 gól volt és ez maradt a záró sípszóig. A mozgékonyabb és gyorsabb vendégek a második félidőben nyújtott teljesítményükkel megérdemelten vitték el a két bajnoki pontot.

– Az első félidőben partnerek voltuk.

A bajnokság őszi záró fordulójában december 8-án 14 órától Mezőtúri AFC-Szarvasi NKK találkozó lesz.

Az ifi mérkőzés eredménye: Szarvasi NKK-Köröstarcsa DSE 41-26.