Kajak-kenu, Képgaléria, Sportsarok, Diáksport, Média

Benkás „Sárkányok” hétvégéje

A Körös Dragon Sárkányhajós és Szabadidős SE szombaton negyedik alkalommal bonyolította le a látványos medencés sárkányhajó bajnokságát.


Az egy percig tartó küzdelem nagyon látványos és iskolánk tanulói körében nagyon népszerű. Idén 25 nyolcadik évfolyamos tanulót nevezett iskolánk. A 2 lány, 2 fiú, és 3 vegyes csapat kiválóan szerepelt, minden diákunk több éremmel tért haza, valamint iskolánk elnyerte a „Minden, Ami Szarvas” különdíját is.

Végeredmények. Általános iskolások. Női (2 csapat): 1. Benka Angels „A”, Szarvas, 2. Benka Angels „B”. Open (3): 1. Benka Angels „A”, 2. Benka Angels „B”, 3. Dunaföldvár. Vegyes (4): 1. Benka Angels „A”, Szarvas, 2. Benka Angels „C”, 3. Benka Angels „C”, 4. Gyakorlove-Team, Szarvas.

Benkás versenyzők: Kasuba Zoé, Monár Laura, Zsíros Noémi, Uhljár Kíra, Vig Dorottya, Szénászki Stella, Kohut Gyöngy, Szilágyi Anica, Szécsi Nikolett, Gulyás Gitta, Balázs Lara, Bánfi Anett, Sztricskó Zoltán, Czerjak Ádám, Hóbely Márkó, Szűcs Benedek, Gácsi Gergő, Domján András, Medvegy Bence, Bány Barna, Gazsó Balázs, Szpisják Bence, Sápszki László, Blaskó Bálint, Balázs Gergely.

Zalán Csaba
testnevelő tanár
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda