Kézilabda, Sportsarok

Második mérkőzését is megnyerte az NKK

Két vendég góllal indult a találkozó.

Szarvasi NKK-Bácsalmási PVSE 34-25 (17-14), NB II-es női kézilabda-mérkőzés, Szarvas, 80 néző. Vezette: Dáné Rita, Komáromi Tünde Éva.

Szarvasi NKK: Juhos-Kovács 5, MOLNÁR M. 7, Domokos 7, RAFFAI-SUCH 9/2, Mester Zsófi, Milyó 3. Csere: JANI, Kasik (kapusok), Ábrahám, Nyerges, Olasz, Majoros, Tasgyik, TRNYIK 3.  Edző: Száva Flórián.

Kiállítások: 10 ill. 8 perc. Hétméteresek: 3/2 ill. 2/2. Vendégek legjobb dobói: Nagy Marianna 9, Komenda Dajana 8.

Aztán a hazaiak is rendezték a sorokat és a 15. percre 11-6 lett az állás.  Ezt követően kis megtorpanás következett, felváltva estek a gólok. A szünetre biztos hazai vezetéssel vonultak a csapatok.

Pihenő után is felváltva estek a gólok, a 38 percben is csak három volt az előny (22-19). Ezt követően a köröspartiak magasabb sebességre kapcsoltak és az 52. percben már 32-20 volt olvasható az eredményjelzőn. A bácsalmásiak elfáradtak és ezt a szarvasiak gólokkal “honorálták”. A mérkőzés hajrájában a 57. percében az eredményjelző meghibásodott. Kézi időméréssel zárult a parti. Ez a kis malőr a vendégeknek kedvezett és szépíteni tudtak az eredményen.

Száva Flórián:

– Az első 15 percben és a második félidő közepén jól játszott a csapat. Jobb erőnléttel biztosan nyertünk.

Az ifjúsági mérkőzésen 31-20-ra nyertek a lányok. Március 2-án Csorvás SK-Szarvasi NKK találkozó lesz.