Magabiztos győzelem

A múlt heti csabai fiaskóra csak a győzelem lehetett gyógyír a hazaiak számára.

Nagy lelkesedéssel vetették magukat a küzdelembe a lányok és jó védekezéssel, kiváló kapus teljesítménnyel, látványos gólokkal már a 10.  percben 7-3 volt az állás. Szünetre már tíz lett közte.

A pihenő után felváltva estek a gólok. A 42. percben Milyó 3 gyors gólja végleg eldöntötte a találkozó sorsát. Az 50. percben sorozatos emberhátrányba kerültek a Körös-partiak és némileg csökkentették a szegediek hátrányukat, de a biztos hazai győzelem nem forgott veszélyben.

Szarvasi NKK-PC TRADE Szeged KKSE U22 30-23 (18-8) NB II-es női kézilabda-mérkőzés, Szarvas, 80 néző. Vezette: Herceg, Piller.

Szarvas: JUHOS 10/4, MILYÓ 11, Tasgyik 1, Molnár M. 3, MAJOROS 2, Trnyik 1. Csere: Jani, Kasik (kapusok), Ábrahám, Olasz 2, Nyerges, Krizsán. Edző: Száva Flórián.

Szeged legjobb góldobói: Kovács 7/2. Kiállítások: 14 ill. 6 perc. Hétméteresek 7/4 ill. 3/2.

– Fiatal csapatunk magabiztos győzelmet aratott.

Az ifjúsági mérkőzésen Szarvas-Szeged 23-28.

Március 30-án 16 órától Szarvasi NKK-Kézilabda Szeged SE mérkőzés lesz az Alkotmány utcai Sportcsarnokban.