Sportsarok

A Szarvasvadász az élen

A közelmúltban a szarvasi Fakupa 2018-2019 vegyes röplabda városi bajnokság ötödik fordulójára került sor.

Négy szarvasi csapat nevezett, mindenki játszott mindenkivel. A meccsek 2 szettesek és az első és a második szett pontaránya is számít. A Csipet csapat nem a megszokott felállással lépett pályára, így nem sikerült felülkerekedni egyik csapattal szemben sem így a negyedik helyen zártak. A Libalapos és a Vidámnyerők csatája 1-1 lett de a pontarányban a Libalapos lett jobb így ők lettek a másodikok. Az élen az eddigi győztes Szarvasvadász csapata bebiztosította az összetett eredménybeli első helyét a 2018-2019-es fakupáért.

Az utolsó egyben záró fordulóra 2019. április 27.-én kerül sor, melyen nagy harc várható a dobogó még üresen maradt második és harmadik helyéért.

2019. március 30., 5. forduló eredménye: 1. Szarvasvadász (Szekeres Daniella, Takács Judit, Áchim Tamás, Demcsák Dávid, Szerb Milán), 2. Libalapos, 3. Vidámnyerők, 4. Csipet csapat. Összetett állás: 1. Szarvasvadász 100 pont, 2. Libalapos 65 pont, 3. Csipet csapat 64 pont, 4. Vidámnyerők 56 pont, 5. Kacsadombos 24 pont.