Felhívások, Közlöny

Röplabdás 1%

Kérjük, támogasd adód 1%-ával a Szarvasi Röplabdások Baráti Köre Sport Egyesületét!


A Szarvasi Röplabdások Baráti Köre 1989-ben alakult A baráti kör célja a szarvasi röplabdás hagyományok ápolása, a röplabda sport népszerűsítése, sportolási lehetőség biztosítása korosztálytól függetlenül. Az Egyesület 2002-től a baráti kör Közhasznú civil szervezetként, egyesületbe tömörülve folytatja tevékenységét.

Egyesületünk 2002-től folyamatosan rész vesz a Békés Megyei Röplabda Szövetség rendezvényeinek szervezésében. A megyei rendezvények helyszínei közül Szarvas az egyik legnépszerűbb. Mivel egyesületünk nonprofit szervezet, mindezt nem tudnánk megtenni támogatóink segítsége nélkül.

Köszönjük, hogy adód 1 %-val támogatod tevékenységünket.

Adószámunk: 18386736-1-04