Hírforgó, Képgaléria, Média

Fodrász szakmai bemutató

A GySzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma fodrász munkacsoportja 2019. április 15-én, ebben a tanévben második alkalommal szakmai bemutatót szervezett a Hair-line cég támogatásával az iskolánk szépészetes diákjai és az érdeklődő vállalkozók számára.


Megismertették velünk a forradalmian új BB Bleach kötéserősítővel ellátott szőkítőporok használatát és összetételét, a harmonizálás lehetőségeit az egységes hajszín elérése érdekében, szőkítés után, a Semi di lino ápolók használatát,és az őssejtes hajszerkezet építést. 

Diákjaink – mint eddig mindig – érdeklődéssel fogadták a szakmai tanácsokat, és az új technológiákat, melyeket: Németh Ildikó, Schmicsek Melinda képviselők tolmácsoltak.

Takács Judit szakoktató