Hírforgó, Képgaléria, Média

Tavaszi kertépítés a Benkában

Itt a tavasz, napsütés, madárcsicsergés… Elkezdődhetett az iskola udvarának és környékének zöldítése.


Az idei évben, mint ahogy tavaly is, nagy segítséget kaptunk ehhez a munkához a korábbi Pioneer, jelenleg Corteva Agriscience™ szarvasi vetőmagüzemtől. A nagylelkű felajánlásnak köszönhetően évelő növényeket vásárolhattunk az iskola udvarán nemrég kialakított színpad előtti sziklakertbe. A cég nem csak anyagilag nyújtott támogatást iskolánknak, hanem néhány lelkes dolgozója is aktívan részt vett a kert kialakításában tanulóinkkal együtt. A közös munka eredménye szemet és lelket gyönyörködtető virágoskert lett.

Köszönettel tartozunk a vetőmagüzem segítőkész munkatársainak, valamint Pálus Istvánnak, Molnár Eteléné Kajla Ildikónak, Gyekiczki Pistának és a „kis kertész” lányoknak.

Biacsné Bajusz Szilvia
pedagógus