Képgaléria, Sportsarok, Diáksport, Média

Városi középiskolás atlétika verseny

Hagyományosan a tanév végén – az idén 2019. május 20-án – került megrendezésre a városi középiskolás atlétika verseny a Vajda Péter Evangélikus Gimnázium és a GySzC Székely Mihály Szakagimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma diákjainak részvételével.


A versenyzők külön korcsoportokban, ügyességi és futószámokban mérhették össze erejüket, majd az 1-3. helyezettek éremdíjazásban részesültek.

60 méteres síkfutás leány

V. korcsoport

  1. Pető Antónia 8,5 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  2. Hegedűs Klaudia 9,1 (GySzC Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)
  3. Czinkoczki Dzsenifer 9,2  (GySzC Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)

VI. korcsoport

  1. Puskás Lujza 8,4 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  2. Frakas Csenge 8,7 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  3. Molnár Pálma 9,5 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)

60 méteres síkfutás fiú

V. korcsoport

  1. Kiri Máté 7,6 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  2. Bány Bence 7,7 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  3. Galó Tamás 7,8 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)

VI. korcsoport

  1. Borbély Dávid 7,6 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  2. Opauszki Márk 8,2 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  3. Filip Dániel  9,7 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)

400 méteres síkfutás leány

V.  korcsoport

  1. Szerető Zsófia 1:19 (GySzC Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)
  2. Nemes Mária 1:21 (GySzC Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)
  3. Czinkoczki Dzsenifer 1:26  (GySzC Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)

VI.  korcsoport

  1. Farkas Csenge 1:11 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  2. Pályi Viktória 1:19 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  3. Papp Alexandra 1:24 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)

800 méteres síkfutás fiú

V. korcsoport

  1. Molnár Fábián 2:19 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  2. Galó Tamás 2:28 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  3. Szeljak Bálint 2:38 (GySzC Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)

VI. korcsoport

  1. Tálas Bendegúz 2:25  (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  2. Opauszki Márk 2:27 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)

Kislabda hajítás leány

V. korcsoport

  1. Jani Kata 40,5 m (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  2. Burai Petra 37, 9 m (GySzC Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)
  3. Nemes Mária 31,1 m (GySzC Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)

VI. korcsoport

  1. Farkas Csenge 40, 3 m (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  2.  Galcsik Barbara 39, 3 m (GySzC Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)
  3.  Fabó Csenge 38 m (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)

Kislabda hajítás fiú

V. korcsoport

  1. Radics Attila 55 m (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  2. Bány Bence  53,5 m (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  3. Tóth Patrik 52 m (GySzC Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)

VI. korcsoport

  1. Borbély Dávid 56, 4 m (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  2. Tálas Bendegúz 50,4 (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  3. Bánfi Péter 44 m (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium

Távolugrás leány

V. korcsoport

  1. Pető Antónia 495 cm (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium
  2. Himmer Tünde 480 cm (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  3. Czinkoczki Dzsenifer 430 cm (GySzC Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)

VI. korcsoport

  1. Seregélyes Viktória 442 cm (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  2. Molnár Pálma 425 cm (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  3. Farkas Csenge 411 cm (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)

Távolugrás fiú

V.-VI. korcsoport

  1. Borbély Dávid 580 cm (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  2. Kiri Máté 530 cm (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  3. Uhljar Viktor 490 cm (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)

Súlylökés leány

V.-VI. korcsoport

  1.  Polonszki Patrícia 840 cm (GySzC. Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)
  2.  Salka Lili 786 cm (GySzC. Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)
  3. Burai Petra 686 cm (GySzC. Székely M. Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)

Súlylökés fiú

V.-VI. korcsoport

  1. Mulholland Alexander 10, 37 m
  2. Radics Attila 9, 32 m (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)
  3. Brachna Balázs 9, 22 m (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium)

Gratulálunk a résztvevőknek és felkészítő tanáriknak.

Rohonyné Urbancsok Zsuzsa testnevelő tanár