Labdarúgás, Sportsarok

Négyen túl

A negyedik fordulóhoz érkeztek a szarvasi teremfocisták a Nyári Kupa 2019 sorozatában.

A Potyolínó megszerezte első győzelmét az indiszponált Nagyrét felett.

Sokáig remekül tartották magukat a szarvasi fiatalok, végül azonban a Gólgyártók sikerével zárult a meccs.

A félidőben még döntetlen volt a Hooligans és az alaposan megerősített Agyoncsapat találkozója, a második félidőben már csak egy csapat volt a pályán.

Pikáns mérkőzéssel zárult a nap, hiszen a kétfelé oszlott Mol játszott egymással. A sérülésektől sújtott Liverpool minden dicséretet megérdemel, az Ajax győzelméhez két öngól is kellett.

4. forduló :

• POTYOLÍNÓ SE-NAGYRÉT FARM 5-2 (3-1), jv: Gyekiczki, gólok: Olasz Imre 4, Olasz István ill. Béni 2,
  • GÓLGYÁRTÓK-ZICCER FC 4-2 (0-1), jv: Gyekiczki, gólok: Tóth 2, Stanley, Kondacs ill. Molnár E., Lénárt,
  • AGYONCSAPAT-HOOLIGANS 3-10 (2-2), jv: Csicsely, gólok: Laluska, Tusjak, ög.ill. Debróczki 3, Altmann 3, Melis 2, Farkas, Pribelszki,
  • AJAX-LIVERPOOL 3-2 (1-1), jv: Csicsely, gólok: Zima, 2 ög. ill. Sindel, Dernovics

Góllövőlista: 10: Zima (Ajax), Takács (Gólgyártók), 8: Bakos (Nagyrét Farm), 7: Olasz Imre (Potyolínó SE).