Labdarúgás, Sportsarok

Hétvégi teremlabdarúgó eredmények

Forró hangulatú találkozók jellemezték a teremlabdarúgó Nyári Kupa 2019 ötödik fordulóját.

A csere nélkül kiálló Liverpool sokáig vezetett, de végül a Gólgyártók begyötörték az egyenlítő találatot. Remek gólokkal már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát a Nagyrét Farm, az éllovas Ajax ellen. Generációk csatájában a Hooligans jó meccsen nyert a szentandrási fiatalok felett. A megerősített Agyoncsapat győzelmével zárult a nap az alsóházi derbin.

Eredmények:

5. forduló

• LIVERPOOL-GÓLGYÁRTÓK 3-3 (1-1), jv: Csicsely, gólok: Sindel 2, Makai ill. Seres V., Takács, ög. 2 perc: Dernovics ill. Seres J., Takács.
  • NAGYRÉT FARM-AJAX 8-2 (5-1), jv: Csicsely, gólok: Csipai 2, Lestyan-Goda 2, Pesztránszky, Tóth P., Béni, Ardai ill. Magyar 2.
  • POTYOLÍNÓ SE-HOOLIGANS 2-3 (2-2), jv: Gyekiczki, gólok: Pásztor, Olasz István ill. Altmann 2, Bagi. 2 perc: Melis (Hooligans).
  • ZICCER FC-AGYONCSAPAT 3-4 (1-2), jv: Gyekiczki, gólok: Lénárt, Bány, Galát ill. Laluska 2, Gulyás, Tóth. 2 perc: Galát ill. Gábos és Lólé.

Góllövőlista: 11: Takács (Gólgyártók), 10: Zima (Ajax).