Labdarúgás, Sportsarok

Rájátszás másodjára

Szarvasi teremfocis hírek.

A rájátszás második fordulójában az alsóházi rangadón egy kemény meccsen a Hihető SC megszerezte első pontjait! Gólszegény mérkőzésen diadalmaskodott az Andragória. Már három góllal is vezettek a Galériások, de a Csati későn indította a hajrát, így nyertek Laluskáék. Fent a rangadón a Liverpool csere nélkül állt ki a Korona ellen. Egy félidőig még tartották is magukat, fordulás után azonban Truczkáék taroltak. Küzdelmes mérkőzésen folytatta jó sorozatát a Nagyrét Farm.

Eredmények:

I. osztály:

• KORONA-LIVERPOOL 8-2 (2-2), jv: Csicsely, gólok: Truczka 5, Kiri M., Zvara, Styecz ill. Kasik M., Bakos.
  • GÓLGYÁRTÓK-NAGYRÉT FARM 2-4 (1-1), jv: Gyekiczki, gólok: Paulik, Stanley ill. Lestyan-Goda 2, Béni, Fekécs.

Góllövőlista: 30: Bakos (Liverpool), 17: Seres (Lowland Deers).

II. osztály:

• HIHETŐ SC-RÁCZ-R MOTOR 6-5 (2-2), jv: Orovecz, gólok: Viczián 5, Farkas ill. Deák 3, Filyó, Szín. 2+5 perc: Demjén (Hihető SC).
  • ANDRAGÓRIA-FC GOLD 2-0 (1-0), jv: Gyekiczki, gólok: Batta, Závoda.
  • GALÉRIA GRILL-CSATI PLUSZ KFT 3-2 (1-0), jv: Gyekiczki, gólok: Lólé, Korbely, Furár ill. Gombár, Gilik.

Góllövőlista: 16: Laluska (Galéria Grill), 13: Szécsi (FC Gold).