Nem sikerült a pontszerzés

A hétvégi NB II-es női kézilabda mérkőzés beszámolója

A 14. percig fej-fej mellett haladtak a csapatok (6-6). A 16 és 22 perc között 6 gólos hazai produkció következett és szünetre beállt a végeredmény közti hatgólos előny. A félidő ezen részében gyenge volt a védekezés és a kapusteljesítmény, támadásban meg a vendéglátókkal volt a kapufa.

Szünet után felpörögtek a szarvasiak. A hazaiak a játék lassításával tartották előnyüket és megérdemelten nyerték a találkozót.

Csorvási SK-Szarvasi NKK 30-24 (14-8), NB II-es női kézilabda-mérkőzés, Békéscsaba, 30 néző. Vezette: Csige, Körmendi.

Szarvas: Skorka-Tasgyik 3, Trnyik 1, Óvári 4/1, Szőlősi 7/4, Majoros 7, Paska 2. Csere: Juhos (kapus), Ábrahám, Nyerges, Brachna, Fodor, Jani, Závoda. Edző: Száva Flórián.

Csorvás legjobb dobói: Kurucz 10, Barát 8. Kiállítások: 10, ill. 4 perc. Hétméteresek: 1/1 ill. 6/5.

– A gyenge védekezés és gólhelyzet kihagyás ezt eredményezte. A második félidőbeli látottak alapján az eredmény szorosabb lehetett volna.

Ifjúsági mérkőzés: Csorvás-Szarvas 27-31.

Október 24-én 16 órától Szarvas NKK-Hódmezővásárhelyi LK találkozóra kerül sor.