Labdarúgás, Sportsarok

Hatgólos meccsen született a győzelem

Az elmaradt 20. fordulós meccset pótolták szerda este Békéscsabán.

Békéscsaba Jamina SE – Szarvasi FC 2-4 (2-2), Békés megyei labdarúgó bajnokság I. osztály, 2013. május 8.18.00, Békéscsaba, 280 néző. Vezette: Orosz.

Szarvasi FC: Kiri-Filyó (Medvegy), Murvai, Benczúr, Klimaj, Pákozdi, László, Kiszel, Moldván, Furár, Lós (Kristóf). Edző: Rétes Pál.

Bár a Csaba kezdése jól sikerült, ezen változtattak a szarvasiak, de a Jamina egyenlített. A második félidőben kimaradtak a csabai helyzetek, amit a jól játszó szarvasiak ki is használtak, végül győzelmet arattak a megyeszékhelyi csapat ellen.

A szarvasi gólokat Moldván a 22., Furár a 26., Murvai a 69. és Klimaj a 90. percben szerezték.

Edzői nyilatkozatok:

Kiss János, Békéscsaba:

– Megint helyzetek sokaságát dolgoztuk ki, de nem éltünk vele, és az ellenfél megint büntetett.

Rétes Pál, Szarvasi FC:

– Sok hibával játszottunk, ezeket kihasználta a hazai csapat, és végig nyílttá tette a mérkőzést.

Nem sok idő marad az ünneplésre, hiszen rögtön itt van a május 12.-i forduló, amikor 17 órától Méhkeréken vendégeskedik a Szarvas.