Egy pont a listavezető otthonából!

Listavezetőhöz látogatott az NKK a hétvégén.

Békéscsaba II. – Szarvasi NKK 31-31 (16-14), női NB II-es kézilabda mérkőzés, Békéscsaba, 100 néző. Vezette: Kavi-Kis Cs.

Szarvasi NKK: Kasik-Molnár 2, Buzási 8, Lukoviczki 10, Hajdu 4, Gábor 2, Bagi. Csere: Juhos, Radna 4, Zelei, Horváth 1, Krizsán, Kondacs, Tóth. Edző: Barna Károly.

Hazaiak legjobb dobója: Borbély (16).

Jól kezdték a vendégek a találkozót. Fegyelmezetten védekeztek és a 9. percben 0-4-re elhúztak. A hazaiak is bemelegedtek és ezután felváltva estek a gólok. A szünetre már két gólos csabai előnnyel vonultak a csapatok.

A második játékrészben egyik csapat sem tudott jelentős előnyre szert tenni. Az egy vendég pont már biztos volt a lefújás előtt, de volt egy indítási lehetőségük a szarvasiaknak, végül is nem tudták értékesíteni. A 60. percre maradt a döntetlen.

A múlt heti hazai pontvesztés visszajött. Jól küzdött az NKK, az eredmény igazságos.

November 29-én 17 órától a Szegedi KKSE II. vendégeskedik Szarvason.