NB I-esek ellen nem volt esélye az NKK-nak

Tapogatózó játékkal indult a találkozó az NB I-es játékosokat felvonultató Előre U22 ellen.

A vezetést a hazaiak szerezték meg, de a vendégek kettővel válaszoltak és így folytatódott a félidő folyamán. Az NKK-sok kapufát találó dobásaik után előrés gól következett. Szünetre három gólos vendég előnnyel vonultak a csapatok.

Szünet után két hazai gól született, de jött a válasz a vendégektől. Folyamatosan növelte előnyét a csabai gárda, a szinte mindig emberhátrányban játszó körös-partiak ellen. Az 50. percben végleg eldőlt a parti 19-25-ös állásnál. A hajrában felváltva estek a gólok. A találkozó a vendégek hétméteres góljával záródott. A vendéglátók a 60 percből 22 percig voltak emberhátrányban, ilyen körülmények után nem túlzott az eredmény.

Szarvasi NKK-Békéscsabai EMKSE U22 23-31 (13-16), NB II-es női kézilabda mérkőzés, Szarvas, 60 néző. Vezette: Kiss S., Petrovszki Sz.

Szarvasi NKK: Kasík-Kovács 7/4, Laurinyecz 3, Óvári 8, Milyó 2, Molnár 1, Tasgyik 1. Csere: Juhos (kapus), Ábrahám, Majoros, Nyerges, Trnyik 1, Brachna, Jani K.   Edző: Száva Flórián.

Békéscsaba U22: Makoviczki-Kukely K. 2, Bakonyi 5, Török 5/1, Dombi 2, Kukely A. 9/2, Gyenes 1. Csere: Horváth (kapus), Farkasinszki 1, Zsibrita 1, Bencsik 2, Ekker, Szabó, Kéri 1, Vozár1/1, Bucsu 1.  Edző: Fábián Csaba.

Kiállítások: 22 perc ill. 10 perc. Hétméteresek: 4/4 ill. 4/4.

– Remélem, hogy a továbbiakban minden mérkőzésre ilyen jól áll fel a Csaba U22!

Az ifjúsági mérkőzést a hazaiak nyerték 26-19 arányban.

November 23-án 16 órától Szeghalmon vendégeskedik az NKK.