Az utolsó öt perc kimaradt ziccerei döntöttek

Két pontért utaztak a szarvasiak az NKC-hoz, és erre megvolt a remény az első félidőben.

Felváltva estek a gólok, jelentős előnyre az első 20 percben egyik csapat sem tett szert. A szünet előtt lett némi hazai előny.

Fordulás után sem változott nagyot a helyzet, bár a hazaiak elhúztak 3 góllal, de sikerült az egyenlítés. Az 55. percben 23-23 volt az állás és döntetlennek nézett ki a találkozó. A végjáték perceiben a körös-partiak három ziccert hibáztak, míg a vendéglátók ezekből gólokat lőttek és nyerték a találkozót.

Szeghalmi NKC – Szarvasi NKK 28-24 (15-13), NB II-es női kézilabda mérkőzés, Szeghalom, 100 néző. Vezette: Móczar, Rácz.

Szarvasi NKK: Juhos-Kovács B. 3, Laurinyecz 7, Milyó 2, Óvári 2, Molnár 4, Trnyik 1. Csere: Kasik (kapus), Majoros 5, Ábrahám, Kovács Z., Tasgyik, Jani K. Edző: Száva Flórián.

Szeghalom legjobb góldobója: Petri 11/1. Kiállítás: 6 ill.8 perc. Hétméteresek: 5/2 ill. 0.

– A kevesebbet hibázó csapat nyert.

November 30-án 16 órától Szarvasi NKK – Gyomaendrődi NKSE mérkőzésre kerül sor.  A hétközi ifjúsági mérkőzés eredménye: Köröstarcsai DSE-Szarvasi NKK 10-38.