Kézilabda, Sportsarok

Bátortalan vendég kezdés

Bácsalmás-Szarvas női NB II-es kézilabda összecsapásra került sor az elmúlt hétvégén.

Bácsalmási PVSE-Szarvasi NKK 36-22 (20-8), NB II-es női kézilabdamérkőzés, Kelebia, 150 néző. Vezette: Rozina László, Szászfai Csaba.

Szarvasi NKK: Nagy-Paska 2, Majoros 3, Papp 8/2, Tasgyik 4, Balogh 3, Búzási 1.  Csere: Juhos, Skorka (kapusok), Nyerges 1, Fodor, Jani, Száva, Trnyik, Závoda.  Edző: Száva Flórián.

Kiállítások: 4 ill. 8 perc. Hétméteresek: 3/3 ill. 5/3. Hazaiak legjobb dobói: Rothpflug 13, Kovács 7, Dankó 6.

A két forduló után veretlen hazai gárda nagyon bekezdett a bátortalanul kezdő vendégek ellen. A szünetig 20 góllal terhelték a vendég kaput. A szarvasiak ebben a játékrészben pontatlanul lőttek, a kapufát hatszor találták el.

Szünet után pontosabbak lettek a Körös-partiak támadásai, de az első félidei nagy bácsalmási előnyt nem sikerült ledolgozni. A 60 perc alatt gyenge helyzetkihasználás eredményezte a nagyarányú különbséget.