Tovább menetel a Szarvas

Szarvas és a szomszédos Gyomaendrőd NB II-es női kézilabda csapatai csaptak össze az elmúlt hétvégén Szarvason.

Szarvasi NKK-Gyomaendrődi NKC 37-26 (18-12), NB II-es női kézilabdamérkőzés, Szarvas, 100 néző. Vezette: Bozó Zoltán, Mezei Zoltán.

Szarvas: Nagy-BUZÁSI 7, Balogh 3, Papp 9/4, Hajdú 3, MAJOROS 8/4, Paska 3. Csere: Juhos, Skorka kapusok, Jani, Nyerges 1, Tasgyik 2, Fodor, Száva, Trnyik, Závoda 1. Edző: Száva Flórián.

Gyomaendrőd: Budai-Werle 5, Kereki N., FARKASINSZKI 6/3, Szűcs 5, NÉMETH K. 8, Gellai. Csere: Csernyeczki 1, Gyulai 1, Kereki L., Kövesy, Pintér. Edző: Lakatos Tibor.

Kiállítások: 2 ill. 2 perc. Hétméteresek: 9/8 ill. 4/4.

A szomszédvár találkozón a hazaiak újabb győzelemre törekedtek. Az első percek gólváltása után a hazaiak folyamatosan növelték előnyüket Majoros és Papp találataival. Szünetre 18-12-vel vonultak a csapatok.

Pihenő után a 40. percben 10 gól volt a különbség. A vezetés birtokában a hazaik védekezése hézagos lett. A vendégek részéről Német gyors három góljával csökkent az előny. Száva edző időkérése használt és visszaállt a 10-11 gólos előny, ami a záró sípszóig megmaradt. Sportszerű mérkőzésen ilyen arányban is megérdemelt a hazai győzelem. Szarvas folytatta győzelmi sorozatát.

– Végig vezetve, megérdemelt két pont.

Lakatos Tibor:

– Tartalékos csapatunktól ennyire tellett.

Ifjúsági mérkőzésen Szarvas-Gyomaendrőd 34-23. November 20-án Bp. XVI. ker. KMSE csapatához látogat a Szarvasi NKK.