Labdarúgás, Sportsarok

Kondoros nyert

A pünkösdi délutánon szép időben került lebonyolításra a forduló.

Szarvasi FC – Kondorosi TE 1-2 (0-0), Békés megyei labdarúgó bajnokság I. osztály, 2013. május 20., hétfő 17.00, Szarvas, 500 néző, vezette: Barta.

Szarvasi FC: Kiri-Filyó T. (Herkó), Pákozdi, Benczúr, László, Kiszel (Lós), Furár, Murvai, Kristóf, Moldván, Klimaj. Edző: Rétes Pál.

Bár a szarvasiakhoz többet jutott a labda, mégis sikerült a vendég kondorosi csapatnak a második félidei gyengébb játék miatt előnyhöz jutnia, amiből gólokat kovácsolt.
A szarvasi gólt Klimaj szerezte a 86. percben. Jó teljesítményt ezúttal Klimaj és Moldván mutatott fel a hazaiaknál.
Edzői nyilatkozatok:
Rétes Pál, Szarvasi FC:
– Nehéz egy ilyen produktum után bármit is mondani, vannak problémáink, amin képtelenek vagyunk változtatni.
Somogyi János, Kondorosi TE:
– Az első félidő utolsó negyedóráját szerencsésen átvészeltük. Előtte és után a mi akaratunk érvényesült.
Május 25-én 17 órától Gyomaendrődön bizonyíthat a Szarvasi FC.