Labdarúgás, Sportsarok

Megfordult a meccs

A Holt-Körös-parti csapatnak utolsó idegenbeli mérkőzésén vesztett állásból sikerült fordítania.

Gyomaendrődi FC – Szarvasi FC, 1-2 (1-0), Békés megyei labdarúgó bajnokság I. osztály, 2013. május 25., szombat 17.00, Gyomaendrőd, 150 néző. Vezette: Mozsár.

Szarvasi FC: Kiri, Filyó, Murvai, Klimaj, Furár, Benczúr, Pákozdi, László, Moldván, Kiszel, Lós. Csere: Medvegy, Kristóf, Bogdán. Edző: Rétes Pál.

Lelkileg nehéz helyzet elé állították a csapatot a gyomaiak, mivel már a 7. percben sikerült hálóba találniuk. Az első félidő így kicsit lomha játékkal telt, de a másodikban már sikerült túllépni az első sokkon. Olyannyira, hogy Moldván az 56. percben egyenlített, Furár pedig a 66. percben meghozta a szarvasiak számára győztes gólt.

A tavaszi zárásra hazai pályán, az Erzsébet-ligeti telepen kerül majd sor június 1-jén, szombaton, ahol Nagyszénás SE ellen mutathatják meg az idei szezon utolsó meccsén tudásukat a Szarvasi FC focistái.