Labdarúgás, Sportsarok

Góleső Békéscsabán

Mintha egy több osztállyal lejjebb szereplő csapat ellen játszott volna az elmúlt vasárnap vendégségben a megyeszékhelyen a szarvasi gárda.

Békéscsabai MÁV SE – Szarvasi FC 1-6 (1-3), Békés megyei labdarúgó bajnokság I. osztály, 2013. szeptember 15.,15.00 Békéscsaba. Vezette: Juhász Lajos.

Szarvasi FC: Kiri, Szappanos, Filyó, Kovács, Klimaj, Furár, Pákozdi, Nagy R., Moldván, Herkó, Benczúr. Csere: Bogdán, Stanley, Lós, Pajkó, Nyemcsok.

A legtöbb szarvasi gólt Nagy Roland rúgta (pontosabban a 16., 29. és 75. percben szerzetteket), a többit: Moldván a 39., Klimaj az 50. és Lós a 89. percben. Jó teljesítményt mutatott fel még Moldván, Klimaj és Kovács is.

Edzői nyilatkozatok:

Braun Attila, Békéscsabai MÁV SE:

– „Látványos” támadójátékunk eredményeként immáron négy gólnál tartunk.

Bogdán Gábor, Szarvasi FC:

– Ilyen arányban is teljesen megérdemelt a győzelmünk. Reméljük csapatkapitányunk, Klimaj Zoltán mihamarabbi visszatérését.

A folytatás szeptember 21-én, szombaton lesz hazai pályán, amikor 16 órakor a Kondorosi TE ellen küzd majd a Szarvasi FC.