Kézilabda, Sportsarok

Kimaradtak a helyzetek, elúszott a két pont

Várható volt a küzdelem a tabella második és harmadik helyezettje között, ami meg is valósult a pályán.

Csorvási SK-Szarvasi NKK  25-24 (11-9). NB II-es női kézilabda-mérkőzés, Békéscsaba,  120 néző. Vezette: Héjja, Kónya.

Kiállitások: 4 ill.6 perc. Hétméteresek: 4/2 ill. 1/1. Vendégek legjobb dobója: Madar 7.

Szarvasi NKK: Juhos-Kovács 4, Balogh 4, Szabó 5, Raffai-Such 5/1, Hajdu 2,  Bagi 4.  Csere: Kasik, Pillár (kapusok), Ábrahám, Gábor, Semjéni, Mester, Olasz, Nyerges, Tasgyik. Edző: Száva Flórián.

A csorvásiak nagy elánnal vetteték magukat a küzdelembe, és meg is szerezték a vezetést. A szarvasiak vették a kesztyűt és a 13. percben 5-7 volt az állás. A 20. percre kiegyenlítettek a hazaiak és a szünetre már két gólos előnnyel vonultak.

A pihenő után felváltva estek a gólok, de mindig a pályaválasztók vezettek Ebben közrejátszott, hogy a vendégek nem tudtak vezetést szerezni. Mindkét együttes nagy gondot fordított a védekezésre. A helyzetkihasználás nem a legsikeresebb, főleg az NKK-sok részéről, ami közrejátszott a mérkőzés elvesztésében. Ez a vereség nem befolyásolja a tabella helyén elfoglalt második pozíciót.