Sportsarok

Kecskeméti csapatok végeztek az élen

Véget ért a XII. Szarvasi Mix Röplabdakupa 2018. október 6-án, az alábbi lebonyolítás szerint.

A mérkőzések 20 percesek voltak, félidőnél térfélcsere. A mérkőzés végét jelző hang elhangzásakor vége volt a mérkőzésnek. Ha a labda játékban volt, a labdamenetet le kellett játszani! 5 perc volt a mérkőzések előtt a bemelegítésre. A győztes csapat 3, a döntetlent elérők 1-1 pontot kaptak, a vereségért nem járt pont. A keresztjátékoknál nem lehetett döntetlen az eredmény. A mérkőzéseket a lebonyolítás szerinti pihenő csapatok vezették. A játék 9 órától 16 óra 45 percig tartott.

Az ünnepélyes eredményhirdetés 19 órától az Árpád Szálló dísztermében történt meg, melyet egy jó hangulatú zenés est követet.