Folytatja sikeres szereplését a Szarvasi NKK

Deszken vendégeskedett a Szarvasi NKK csapata az elmúlt hétvégén.

Deszki SC-Szarvasi NKK 22-33 (8-15), NB II-es női kézilabda mérkőzés, Deszk: 22 néző. Vezette: Meinlinger, Szabadi.

Szarvasi NKK: NAGY-Buzási 5, Balogh 4, HAJDÚ 5, Papp 5/2, MAJOROS 10/4, Paska. Csere: Juhos, Skorka (kapusok), Jani, Kovács, Nyerges, ÓVÁRI 3, Tasgyik, Trnyik 1, Száva. Edző: Száva Flórián.

Deszk legjobb dobói: Draxler 5/1, Gercsó 6. Kiállítások: 10 ill. 6 perc. Hétméteresek: 1/1 ill. 6/6.

Nagy akarással vetették magukat a küzdelembe a hazaiak. Vezetést szereztek a mérkőzés elején. Némi megtorpanás után a  körülményekhez igazodva  a vendégek kezdtek belelendülni és ledolgozva a hátrányt, a félidő közepén már vezettek. A hazai lendület alábbhagyott, a 17. perctől mindössze háromszor találtak Nagy kapujába.  Fordulás után tovább nőtt a vendég előny. Erőnléti és tudásbeli volt a két csapat között különbség. A szarvasiak ebben a játékrészben jól védekeztek. Az 50. perctől folyamatos cserékkel valamennyi játékos pályára  lépett. A megszerzett előny a záró sípszóig megmaradt.

– Tapogatózó játék után megnyugtató teljesítményt mutatott a csapat valamennyi tagja.

Az ifjúsági mérkőzésen: Deszk-Szarvas 25-46 (15-27) eredmény született. Március 26-án 16 órától Szarvas-Gyula rangadó lesz.