Asztalitenisz, Sportsarok

Dunaújvárosi és jánoshalmi beszámoló

Az elmúlt hétvégén két helyszínen szerepeltek a szarvasi asztaliteniszező gyerekek.

A hétvégén Dunaújvárosban rendeztek országos ifjúsági egyéni fiú asztalitenisz ranglistaversenyt. Itt szép sikereket értek el az igen erős mezőnyben a Szarvasi Körös ASE gyermek versenyzői, mivel Nagy Béla és Virág Bence csoportjában 2., Medvegy Ákos csoportjában körbeverés után 3. helyezett lett. A fiatalok fejenként 12 országos ifi ranglistaponttal gazdagodtak, ami azért is szép eredmény, mivel Virág Bence még csak újonc, Nagy Béla és Medvegy Ákos pedig csak serdülő korú versenyzők. A versenyt egyébként a válogatott Ecseki Nándor nyerte, 2. pedig Szudi Ádám ifi páros Európa-bajnok lett.

* * *

janoshalmaJánoshalmán területi utánpótlás versenyt rendeztek, ahol Szerbiából is szerepeltek versenyzők. A megmérettetésen Pest, Bács-Kiskun és Békés megye játékosai szerepeltek. A szarvasi egyesület 10 fővel vett részt.

Eredmények:

• 2005-2006 közt születettek, fiúk: 1. Szántosi Dávid, 2. Kugyela László.
  • 2003-2004 közt születettek, fiúk: 1. Kopcsjak Tamás, 3. Jónás Gábor.
  • 2000 után született lányok: 1. Csernik Pálma.
  • 2000-2001 közt születettek, fiúk: 1. Virág Bence.
  • 1998-1999 közt születettek, lányok: 2. Csernik Pálma.
  • 1999-2000 közt születettek, fiúk: 1. Nagy Béla, 2. Virág Bence, 3. Medvegy Ákos.
  • Összevont (serdülő-ifi) fiú páros: 1. Virág-Medvegy páros.

Csapat összesített végeredményként 1. helyen végzett a Szarvasi Körös ASE, ami az utánpótlás korúak újabb sikerét jelenti.

Támogatóink: Szarvas Város Önkormányzata, Szarvasi Mozzarella Kft., Gallicoop Zrt., Katech Zrt., Work-Metall Kft., Rejtő József magánszemély, Rejtő Csaba magánszemély, Medvegy Mihály egyéni vállalkozó.