Labdarúgás, Sportsarok

Vajon tényleg ebben az osztályban a helyük?

Tavasszal rekordszámú gól esett a vendég Mezőkovácsháza ellen, de az alábbi eredmény tekintve a fiúk rátettek egy lapáttal.

Szarvasi FC – Mezőkovácsházi TE 15-0 (7-0), Békés megyei labdarúgó bajnokság I. osztály, 2016. szeptember 17., szombat 16.00, Szarvas, 150 néző. Vezette: Juhász L.

Szarvasi FC: Kiri M., Szikora, Kiri B., Körösfalvi, Viszkok, Magyar, Moldván, Zima, Nagy, Klimaj, Somogyi. Csere: Gulyás, Szín, Pecznik, Lévai.

A mérkőzés végeredményét tekintve a cikk írójának nemigen maradt más dolga, csak röviden ismertetni a szarvasi góleső „szerzőit”: első félidő – Nagy 5., 7. és 10., Somogyi 13., Nagy 32., Somogyi 39., Nagy 45.; második félidő – Nagy 60., 61., Gulyás 65., Nagy 67., Kiri B. 69., Szín 79., 83., Nagy 85. perc. Még egyszer vissza kell olvasni, hogy megállapítsuk: EZ TÉNYLEG TIZENÖT. Ezután a gólzápor után a vendégek számára valószínűleg megváltás volt lejönni a pályáról.

Edzői nyilatkozatok:

Rétes Pál, Szarvasi FC:

– Az ezer sebből vérző vendégcsapat tagjai sportemberhez méltóan viselték ennek a mérkőzésnek a történéseit.