Magabiztos győzelem!

Szokástól eltérően jól kezdte a találkozót a Körös-parti gárda. Jó volt a védekezés, a kapusteljesítmény és gyors indításokból szép gólok születtek.

Szeghalmi NKC-Szarvasi NKK 24-33 (15-18), NB II-es női kézilabda-mérkőzés, Szeghalom, 60 néző. Vezette: Bozó, Mezei.

Szarvasi NKK: Labát-Buzási 6, Szőke 3, Szabó 4/4, KOCSIS 5, Raffai-Such, BALOGH 10. Csere: Kasik, Ádász, Juhos (kapusok), TAKÁCS 4, Vuletics 1, Ábrahám, Hajdu, Zelei. Edző: Száva Flórián.

Kiállítások: 2 ill. 4 perc. Hétméteresek: 2/1 ill. 6/4. Hazaiak legjobb dobója: Hőgyes 11 találattal.

A 10. percben 2-7 volt az állás. A felszabadultan játszó vendégek az előny birtokában a félidő vége felé kissé megtorpantak és ez felhozta a sárrétieket. Félidőre 15-18-ra közelitették meg a vendégeket.

Szünet után is a Szarvas irányította a játékot. Az 50. percig a hazaiak 19 gólig jutottak. Némi NKK-s megingás az 55. percben, de a sorok gyorsan rendeződtek. A tabella élén álló vendégek magabiztos győzelmet arattak a sportszerű összecsapáson. A második játékrészben minden mezőnyjátékost szerepeltetett Száva edző.

A játék képe és az eredmény is azt mutatja, hogy a szarvasi csapat hosszú távon is jó teljesítményre képes.