Labdarúgás, Sportsarok

Élen a MOL

Eredmények a szarvasi teremfocisok 4-5. fordulójából.

A negyedik fordulóban a Lowland diadalmaskodott a szarvasi ifisták ellen. Az Agyoncsapat remekül helytállt a Mol ellen. Végül a Gólgyártók magabiztos győzelemmel zárta a csonka játéknapot.

Eredmények:

4. forduló

ANDRAGÓRIA-LOWLAND DEERS 2-5, gól: Varga, Uhljár ill. Konstantinovics 2, Seres, Sztankovics, Bobvos

MOL-AGYONCSAPAT 8-3, gól: Zima 4, Sindel 3, Kasik M.ill. Deák 3

GÓLGYÁRTÓK-FLY EMIRATES 7-0, gól: Takács 3, Radics 2, Seres, Stanley

Az ötödik játéknapon az alsóházi derbin a Gold megszerezte első győzelmét a remekül küzdő Fly ellen. Két hasonló képességű csapat találkozóján remizett a Korona és a Nagyrét. A legnagyobb érdeklődéssel várt találkozón a Lowland két gyors góllal kezdett, a Mol még visszajött a meccsbe, de a második félidőben már csak egy csapat volt a pályán. Szorosnak indult, végül magabiztosan győzött az Andragória. A Gólvágók érvényesítették a papírformát a Hoolok ellen.

Eredmények:

5. forduló:

FC GOLD-FLY EMIRATES 2-1 gól: Jansik, Szécsi ill. Tasi

NAGYRÉT FARM-KORONA 2-2 gól: Bakos, Ngyeyen ill. Zvara, ög.

LOWLAND DEERS-MOL 9-2 gól: Konstantinovics 3, Viszkok 2, Seres, Rohony, Bobvos, Csipai ill. Kasik M.2

AGYONCSAPAT-ANDRAGÓRIA 2-12 gól: Deák, Gábos ill. Filyó 6, Olasz 3, Batta, Bazsó, Uhljár

HOOLIGANS-GÓLVÁGÓK 2-6 gól: Melis, Grivalszki ill. Viszkok 2, Bódai 2, Zvara M., Hudák

12. AGYONCSAPAT 4 0 0 4 9-32 -23 0

Góllövőlista: 11: Zima (Mol), 10: Bakos (Nagyrét Farm), 9: Kasik M. (Mol), Konstantinovics (Lowland Deers).