Vereség a megyei rangadón

A harmadik és negyedik helyezettek találkozójára került sor a hétvégi vármegyei rangadón a női NB II-es kézilabdásoknál.

Békéscsaba ENKSE U21 – Szarvasi NKK 31-22 (17-13), NB II-es bajnoki női kézilabdamérkőzés, Békéscsaba, 120 néző. Vezette: Matic Dusan, Nádasdi Ádám.

Szarvas: Antal-Bíró 1, Milyó, Papp 5, Hajdu 2, Majoros 5/2, Moharos 7.  Csere: Skorka (kapus), Fodor, Pusztai, Száva, Szőllősi D., Szöllősi P. 2, Tasgyik, Trnyik. Edző: Száva Flórián.

Hazaiak legjobb dobói: Aranyi 8, Udvari 5/1. Kiállítások: 8 ill. 6 perc. Hétméteres: 2/1 ill. 3/2.

Megilletődötten kezdtek a vendégek, ennek ellenére tartották magukat a rohamozó vendéglátók ellen. A 15. perctől (8-8) a csabaiak fokozták az iramot, kezdtek elhúzni. Szünetre 17-13-ra vezettek.

Fordulás után sem sokat változott a Körös-partiak játéka, az Előrés fiatalok diktálták az iramot és növelték előnyüket. Az utolsó 5 percben az NKK-sok nem találtak kapuba. A múlt heti Bácsalmás elleni játékból keveset mutattak a pályán a szarvasiak.

November 18-án 18 órától Szarvas-Algyő találkozóra kerül sor.