Sportsarok

Egy nap – két verseny

December 2-án tartotta meg éves közgyűlését a Szarvasi Sakk Egyesület a Szlovák Általános Iskola aulájában.

Balatoni György beszámolójának elfogadása után 5 perces sakkversenyre került sor. A végén a kiosztott díjakat a következő egyesületi tagok kapták: 1. Fekete Albert, 10 pont – veretlenül nyerte a versenyt, 2. Csipai Levente 9 pont, 3. Fábián-Nagy Sándor 8 pont, 4. Hajdú István 7 pont, 5. Jansik András 5 pont, 6. Balatoni György 4 pont.

Az aula másik felében szintén sakkversenyre került sor a Szlovák Általános Iskola tanulói között. A Mikulás Kupa elnevezésű versenyre a sok megbetegedés miatt csak kevesen tudtak eljönni. A résztvevők mind országos döntősök voltak. A kicsik külön játszottak, a nagyok egy csoportban oda-vissza 15 perces partikat, de külön lettek díjazva, korcsoportokként.

Eredmények: 1. kcs. 1. Braun Orsolya, 2. Kovács Georgina; 2. kcs. 1. Csipai Maja Dorka, 2. Komár Csenge, 1. Vaszkó Levente; 4. 1. Rontó Balázs.