Labdarúgás, Sportsarok

Góleső a Nyári Kupán

Potyogtak a gólok a teremlabdarúgó Nyári Kupa 2019 második fordulójában. 57 alkalommal zördült a háló a négy találkozón!

Nem volt egy súlycsoportban a Nagyrét Farm és az Agyoncsapat.

Kemény meccsen diadalmaskodott a Liverpool, a fiatal Potyolínó ellen. 7-0 volt a félidő a Gólgyártóknak, fordulás után már csak kozmetikázni tudta az eredményt az indiszponált Hooligans. Zárásként még 5-4 re vezetett a csere nélkül felálló Ziccer, végül azonban megrázták magukat Zimáék.

2. forduló:

• AGYONCSAPAT-NAGYRÉT FARM 1-11 (0-5), jv.: Csicsely, gólok: Doroszlai ill. Bakos 7, Ardai 2, Nguyen 2.
  • POTYOLÍNÓ SE-LIVERPOOL 3-6 (2-4), jv.: Csicsely, gólok: Olasz I.2, Kiri ill. Sindel 5, Hlobocsányi. 2 perc: Makai (Liverpool).
  • GÓLGYÁRTÓK-HOOLIGANS 12-4 (7-0), jv: Gyekiczki, gólok: Tóth 3, Takács 2, Lestyan 2, Seres 2, Stanley 2, Szécsi ill. Melis 2, Bagi, Altmann.
  • AJAX-ZICCER FC 12-8 (4-3), jv.: Gyekiczki, gólok: Zima 5, Kasik M. 5, Magyar 2 ill. Seres 3, Maginyecz 2, Molnár E. 2, Komlós.